Ferah İç Mekan

Ferah İç Mekan

e-platform 3.0, geleneksel şasilere kıyasla daha uzun aks mesafesine sahiptir. Bu sayede, e-platform 3.0'a sahip otomobillerimizin iç mekanı, geleneksel otomobillere göre çok daha ferahtır.
Estetik Dış Tasarım

Estetik Dış Tasarım

e-platform 3.0, daha alçak gövdeye ve daha uzun dingil mesafesine sahip otomobiller üretebilmemize imkan tanıyor. Başka bir deyişle, otomobillerimiz aerodinamik olmanın yanında estetik tasarıma da sahip olabiliyor.
Üst Düzey Güvenlik

Üst Düzey Güvenlik

%100 elektrikli ve şarj edilebilir hibrit otomobillerimize yönelik özel şasi tasarımı, çarpışma anında yüksek güvenlik sağlar.
Yüksek Verimlilik

Yüksek Verimlilik

e-platform 3.0, yeni nesil elektrikli otomobillerin ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmıştır. Mekanik ve yazılımın kusursuz uyumuna sahiptir. Bu sayede enerji tüketimi her daim düşüktür.
Tümüyle Entegre Bir Platform

Tümüyle Entegre Bir Platform

e-platform 3.0, devrimsel Blade Batarya ve %89 verimlilik oranına sahip dünyanın ilk 8'i 1 arada elektrikli motoru ve ısı pompasına ev sahipliği yapar. Güvenliği ve verimliliği en üst seviyeye çıkarır. 

Yüksek Enerji Verimliliği

Yüksek Enerji Verimliliği

Elektrikli otomobillerin enerji verimliliğinde en önemli faktörlerden ikisi otomobilin ağırlığı ve sürtünme katsayısıdır.  e-platform 3.0, otomobilin ağırlığının düşük olmasını sağlar. Aynı zamanda gövde tasarımının aerodinamik olmasına olanak sağlayarak düşük sürtünme katsayısı ile enerji verimliliğini arttırır.