BYD TÜRKİYE FİYAT LİSTESİ

BYD TÜRKİYE FİYAT LİSTESİ

Bu fiyat listesi 1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren 31 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerlidir.
 
Trafik Sigorta bedeli fiyatlara DAHİL DEĞİLDİR. ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. araçların teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır.

Bayilerimizdeki stok ve yeni araç sevk durumuna göre yukarıda açıklanan fiyat ve donanım seviyesinden farklı araçlar bayilerimizde bulunabilir.

****İlgili kampanya (31 Temmuz'a kadar geçerli  bireysel müşteri kampanyası), BYD ATTO 3 modeli için bireysel müşterilerde Akbank tarafından sunulan 300.000 TL finansman tutarı, %0 faiz oranı ve 12 ay vadede yıllık maliyet oranı %1,1460  ve tahsis ücreti 1.725 TL (BSMV dahil) rehin tesis ücreti 119,40 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. Garanti BBVA için ise %0 faiz oranı ve 12 ay vadede, tahsis ücreti BSMV dahil 1725 TL, rehin tesis ücreti 137,31 TL, yıllık maliyeti oranı ise % 1.16’dir. Kampanyada belirtilen finansman koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerli olup, finans kuruluşu finansman sağlayıp sağlamamak konusunda serbesttir. Finans kuruluşunun başvuruyu reddetmesi ve finansman sağlamamasından ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. sorumlu değildir. Tahsis ücreti, finansman sağlanması için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi + BSMV olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve katılan bayilerde geçerlidir. ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. dilediği zaman kampanya şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkına sahiptir.

Aylık eşit ödemeli faiz kampanyası için yasal metin: 

Kredi hizmeti, ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. ile iş birliği içindeki kredi hizmeti sağlayıcıları Garanti BBVA ve ALJ Finansman A.Ş. (“ALJ Finans”) tarafından sağlanmaktadır.

İlgili kampanya, Garanti BBVA Bankası’nca 48 ay vade ve 1.000.000 TL kredi tutarı için %2.99 faiz oranı ve 44.477,43 TL’den  başlayan aylık taksitlerle tüzel müşteriler ve şahıs şirketleri (KKDF muafiyetli) için BYD ATTO 3 modelinde geçerli olup, net ödeme planı Garanti BBVA şubesince kredi başvurusu sırasında, müşteri risk durumuna göre belirlenecektir. Garanti BBVA tarafından araç bedelinin%80’ine kadar kredi imkânı sağlanabilmektedir.

Araç fiyatının %100’üne kadar olan kredi imkânı kampanyası ALJ Finans tarafından sunulmaktadır. Net ödeme planı ALJ Finans tarafından başvuru sırasında, talep edilen kredi miktarı ve müşteri risk durumuna göre belirlenecektir. Garanti BBVA ve ALJ Finans, krediyi kullandırıp kullandırmamakta, kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapmakta tamamen serbesttir. Kredi başvurusu esnasında Garanti BBVA ve ALJ Finans’ın güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Kampanya 31/07/2024 tarihine kadar geçerli olup, stoklarla sınırlıdır ve katılan bayilerde geçerlidir. ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. dilediği zaman kampanya şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkına sahiptir.

***1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren 31 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerli, tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıdır.

****31 Temmuz 2024 gününe kadar bu kampanya kapsamında araç satın alındığında müşterilerimize 1 yıl süreli Kasko Poliçesi veya bir Duvar tipi şarj ünitesi hediyesi kazanma fırsatı verilecektir. (Müşterilerimiz hediye ürünlerden sadece birini tercih edebileceklerdir.) 
Kampanya kapsamında sunulan Kasko Poliçesi, BYD araçları için tasarlanan Geniş Kapsamlı özel kasko poliçesidir ve 1 yıl boyunca geçerlidir. Ayrıca, kampanya dahilinde sunulan , Starcharge Artemis 11 KW duvar şarj ünitesi (kablolu) olarak temin edilecektir. ALJ Türkiye Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
Kampanya, süresince tüm katılımcılara açıktır ve stoklarlarla sınırlıdır. Kampanya kapsamındaki hediyeler, stok durumuna bağlı olarak değişebilir veya sona erebilir.

İlanda yer alan modelin görsel ve donanımları Türkiye’de sunulan versiyonlardan farklılık gösterebilir.

ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını ve kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tutar. 

Kampanya, süresince tüm katılımcılara açıktır ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamındaki hediyeler, stok durumuna bağlı olarak değişebilir veya sona erebilir.

Not: Aşağıdaki aksesuarlar BYD Atto 3 modelimizle birlikte müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

  1. Halı paspas seti
  2. Kauçuk paspas seti
  3. Mod 3 Tip 2 şarj kablosu (AC Şarj Kablosu)
  4. Mod 2 şarj kablosu (Ev tipi şarj adaptörü)
  5. V2L Güç Kablosu (Araçtan dışarı 220V enerji veren dörtlü priz ve kablo)
  6. Bagaj havuzu 

 

 

BYD TALEP FORMU