Yasal Metin

Yasal Bilgilendirme

Telif Hakkı

İnternet Sitesi'nde yayınlanan ve telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları, ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş., BYD Co Ltd., BYD Europe B.V. ya da diğer üçüncü kişi ve kuruluşlara ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakları 5846 sayılı Kanun ve ilgili Mevzuat gereğince korunmaktadır. Hiçbir materyal ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz veya başka sitelerde yayınlanamaz. Bu internet sitesi ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş.’ye aittir, bu materyallere İnternet Sitesi’nde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. 
 

Ticari Markalar

ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. internet sitelerinde gösterilen model isimleri, logolar ve şirketin kurumsal amblemleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm işaretler ilgili yasal mevzuat kapsamında korunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece, marka hakkı sahibinin izni olmaksızın kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Ürün ve Fiyatlar

Bu internet sitesinde bulunan araç ve aksesuarlara ait fiyat bilgileri yalnızca bilgi amaçlıdır. ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Sitede belirtilen fiyatlar, bir satış teklifi teşkil etmez ve ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. bayileri ve servisleri için bağlayıcılığı yoktur. Yasal ve mali düzenlemeler ile etkiler hakkındaki beyanlar yalnızca Türkiye Cumhuriyeti için geçerlidir. Satış veya teslim şartlarında aksi öngörülmedikçe, nihai satış fatura gününde geçerli olan fiyatlar uygulanacaktır. Aracın faturasının kesildiği tarihte geçerli olacak tavsiye edilen azami anahtar teslim satış fiyatını belirleme hakkı ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş.’ye aittir. ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş., dilediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın modelleri, donanımı, teknik özellikleri, fiyat ve stok bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar. 

ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin düzenlediği kampanyalardaki fiyatlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar, katılan ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. bayileri ve servisleri için geçerlidir. 
 

Bilgiler

ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir. Ancak bu sitedeki tüm bilgiler “olduğu gibi” ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir.  Bu sitede yer alan bazı resimler ve fotoğraflar Türkiye'de bulunmayan modellere ve model özelliklerine, donanımlarına, aksesuarlarına sahip olabilir. Kullanılan görseller ile satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir.

Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri, bu internet sitesinin yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Sorumluluk

ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. bu internet sitesinde verilen bilgilerin doğruluklarını, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini garanti etmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumlu değildir. Yazım hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.

Bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından ve bu internet sitesinden edindiğiniz bilgilere istinaden kaynaklanan kayıp ve hasarlar dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla internet sitesine erişiminize ve kullanımınıza ilişkin olarak doğrudan, dolaylı, arızi, sonuç olarak ortaya çıkan ve özel zararlardan ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. sorumlu değildir.