Model Özellikleri

Dış
18 ” Alaşım jantlar
18 ” Alaşım jantlar
BYD

%0 faizli kredi imkanı ve diğer avantajlar için rezervasyon işlemi sonrası size en yakın bayimiz sizinle iletişime geçecektir.

Online Rezervasyon Nedir?

..

Dilediğin Modeli Seç

BYD ATTO 3’e lansmana özel fiyat avantajı ile sahip olmak için online rezervasyon sistemini kullanabilir, hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz bayimizden rezerve edebilirsiniz.

Ödeme Yöntemini Belirle

İsteğinize uygun BYD Atto 3’ü tasarladıktan sonra sistem üzerinden ön rezervasyon bedelini Havale / EFT, banka kartı veya kredi kartı ile ödediğinizde otomobiliniz sizin adınıza rezerve edilecek, akabinde seçtiğiniz BYD yetkili satıcısındaki satış temsilciniz sizi arayarak süreç hakkında gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

..
..

Rezervasyonu Tamamla

Rezervasyon tutarı düşüldükten sonra kalan ödeme tutarını BYD Türkiye Yetkili Bayilerinde Havale / EFT, banka kartı veya kredi kartı ile ödeyerek otomobilinizi teslim alabilirsiniz. Rezervasyon iptal talebi oluşturmanız halinde yapmış olduğunuz ödeme tutarının tamamı tarafınıza iade edilir.

SIK SORULAN SORULAR

Online Rezervasyon

Online rezervasyon sistemi nasıl çalışır?

Online Rezervasyon sistemimiz üzerinden Ön Rezervasyon Bedelini ödedikten sonra otomobiliniz sizin adınıza rezerve edilecek ve seçtiğiniz BYD Türkiye Yetkili Bayisindeki yetkili satış temsilciniz sürecin devamıyla ilgili bilgi vermek için sizinle iletişime geçecektir.

Görüşme sonrasında temsilciniz kalan ödeme ve otomobil teslim işlemleri için sizi BYD Türkiye Yetkili Bayisine davet edecektir. Online rezervasyon, hayalinizdeki BYD modelini satın alabilmeniz için sadece öncelik hakkınızı güvence altına almaktadır. Niteliği itibariyle online rezervasyon, tüketicilerle yapılan mesafeli satış sözleşmesi değildir.

Ön Rezervasyon Bedeli ödeme seçenekleri nelerdir?

Rezervasyon tutarı düşüldükten sonra kalan ödeme tutarını BYD Türkiye Yetkili Bayilerinde Havale / EFT, banka kartı veya kredi kartı ile ödeyerek otomobilinizi teslim alabilirsiniz.

Ön Rezervasyon Bedeli ödemesinden kalan kısmı ne kadar sürede tamamlamam gerekir?

Ödemenizin kalanını, satış temsilciniz sizinle iletişime geçtikten sonra en geç 5 iş günü içerisinde tamamlamanız gerekmektedir.

Ön Rezervasyon Bedeli ödemesi yaptıktan sonra beni neler bekliyor?

Ön Rezervasyon Bedeli ödemesinin onaylanmasının ardından kalan ödeme ve satış işlemleri hakkında detaylı bilgi sizinle e-posta üzerinden paylaşılacaktır.

Ayrıca seçmiş olduğunuz BYD Türkiye Yetkili Bayisi sizinle iletişime geçerek satış işlemini tamamlamak ve otomobilinizi teslim etmek için sizi seçtiğiniz BYD Türkiye Yetkili Bayisine davet edecektir.

Tescil, plaka işlemleri nasıl gerçekleşir?

Tescil ve plaka işlemlerinizi kalan ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra BYD Türkiye Yetkili Bayisindeki temsilcinizle beraber gerçekleştirebilirsiniz.

Otomobilim ne zaman teslim edilir?

Otomobilinizin teslimat süreçleriyle ilgili detaylı bilgiyi seçtiğiniz sonra BYD Türkiye Yetkili Bayisindeki yetkili satış temsilcisi sizinle iletişime geçerek paylaşacaktır.

Teslimat süresi model ve versiyonlara göre değişkenlik gösterebilir.

Rezervasyonumu iptal edebilir miyim?

Seçtiğiniz BYD Türkiye Yetkili Bayisi ile iletişime geçerek, rezervasyonunuzu tescil ve ruhsat süreçleri tamamlanana kadar iptal edebilirsiniz.

İptal durumunda seçtiğiniz ödeme yönetimine göre, Ön Rezervasyon Bedelinin tamamı tarafınıza iade edilecektir. İade süresi seçtiğiniz ödeme yöntemine ve bankanızın süreçlerine göre değişkenlik gösterebilir.

İstediğim otomobil online satış kanallarında mevcut değil. Ne yapabilirim?

İlgilendiğiniz BYD modeli için talep formunu doldurduktan sonra satış temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir.

Ödediğim ön rezervasyon tutarı otomobil fiyatından düşecek mi?

Ön Rezervasyon Bedeli satın alma aşamasında vergiler dahil toplam otomobil bedelinden düşülecektir.

* Ön rezervasyonu yapılan otomobilin rezervasyon tarihindeki renk ve paket için belirlenen Online Rezervasyona özel Kampanyalı Tavsiye Edilen Perakende satış Anahtar Teslim Fiyatıdır. Siparişin onaylanması durumunda, seçtiğiniz paket ve renkteki otomobilin nihai fiyat, hakkında seçtiğiniz Bayi tarafından bilgilendirme yapılacaktır. ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş, satışa sunulan otomobilin nihai satış fiyatını, önceden bildirim yapmaksızın otomobilin tüm bedeli ödenip faturasının kesildiği tarihe kadar dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Trafik Sigorta bedeli fiyatlara DAHİL DEĞİLDİR. Otomobil fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler otomobil fiyatına yansıtılacaktır. Aksesuar/opsiyonlar ile renk fiyat farklarının otomobil fiyatına eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca otomobilin Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) oranları, motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına bağlı olarak değişebilir. Vergi mevzuatındaki değişiklikler otomobilin tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı içerisindeki Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) hesaplaması yapılmış olup, otomobili satan Bayi tarafından ilgili Vergi Dairesine makbuz mukabili ödenecektir. 15.07.2023 tarihli ve 32249 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 7456 sayılı Kanun kapsamında tahakkuk ettirilecek ek MTV bedeli otomobilin tescil edilmesini müteakip tahakkuk edecek olup süresi içinde ödenmesi otomobil malikinin sorumluluğundadır. Ek MTV ödemesi konusunda seçtiğiniz Bayiden yardım isteyebilirsiniz. Kampanya, katılım gösteren BYD Türkiye Yetkili Bayisinde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

...

Model Özellikleri

Dış
18 ” Alaşım jantlar
18 ” Alaşım jantlar

BYD’niz

Bir model seçin

Devam Et

Paket

Paket detaylarını görüntüle

Ön Rezervasyon Bedeli
*Bu aşamada ödeyeceğiniz tutar.
*Ön rezervasyon bedeli toplam tutardan düşülecektir.

20.000 ₺
Devam Et

Renk Seçiniz

Devam Et

İç Döşeme

Devam Et
Toplam 1.269.000₺

Ön Rezervasyon Bedeli

20.000₺

*Bu aşamada ödeyeceğiniz tutar.
*Ön rezervasyon bedeli toplam tutardan düşülecektir.

İzinler

İşlem Özeti

İşlem Özeti

360

Aracınız

BYD ATTO 3 Konfor, Kar Beyazı, Klasik Kumaş
Toplam 70.000₺

Aracınız

BYD ATTO 3 Konfor, Kar Beyazı, Klasik Kumaş

İşlem No

670789257461
Toplam 70.000₺

Tercihler

Toplam 0

Ön Rezervasyon Bedeli

*Bu aşamada ödeyeceğiniz tutar.
*Ön rezervasyon bedeli toplam tutardan düşülecektir.